Nie cudze, lecz nasze...

Często chwalimy, to co oglądamy jedynie na zdjęciach. Doceniamy piękno krajobrazów znajdujących się daleko poza granicami naszego rodzimego kraju. Rzadko zastanawiamy się, czy przekroczenie własnego progu, ruszenie kawałek dalej od domowej wycieraczki, nie dostarczy nam wielu doznań estetycznych. Z odrobiną chęci i pasji znajdziemy wśród polskich krajobrazów właśnie takie, które zostaną nam długo w pamięci.

Podróż poza granicę swojego osiedla, miasta może okazać się nie tylko doświadczeniem pozawczym, ale również konieczną dla naszego zdrowia. We współczesnym świecie stres jest naszym pokarmem codziennym. W domu, w pracy czy na hałaśliwych ulicach miast jesteśmy narażeni na utratę zdrowia. Kontakt z naturą skutkuje wyciszeniem i realaksem z jakim dawno nie mieliśmy nic wspólnego.

Spróbuj się odnaleźć w polskich krajobrazach!

Przyroda

Spróbuj docenić piękno polskich krajobrazów. Urokliwe polskie krajobrazy dostarczą niezapomnianych wrażeń estetycznych, a przyroda zaskoczy różnorodnością.

Czytaj więcej!

Wycisz się z daleka od zgiełku wielkiego miasta na łonie natury. Przekonaj się o magicznych właściwościach polskich gór i nadmorskiego jodu. Obcowanie z naturą to najlepszy sposób na relaks.

Zdrowie

Obcując z naturą możesz nie tylko podziwiać piękno przyrody, ale także skosztować pysznych posiłków przygotowanych ze świeżych produktów, które będą miłym akcentem podczas pieszych wypraw.

USG piersi - Ars Medic - Poznań

Kobiety, które ukończyły 25 rok życia powinny badać się regularnie, najlepiej co pół roku. Takie postępowanie pozwala na wczesne wykrycie ewentualnych zmian, co niejednokrotnie przyczyniło się uratowania czyjegoś życia. USG piersi możesz wykonać w Poznaniu w poradni Ars Medic. O tym, jak wygląda samo badanie, dowiesz się ze strony poradni. Badanie trwa bardzo krótko, gdyż zaledwie 15 minut, a jego koszt to 100zl. Jest ono bezbolesne, bezinwazyjne i bezpieczne. Najlepszym czasem na jego wykonanie jest pierwsza polowa cyklu. Podczas badania wykorzystywane są fale dźwiękowe o bezpiecznym natężeniu dla człowieka.

2 wpisy

10 wpis

12 wpis

10 wpis

4 wpisy

9 wpis

14 wpis