Nie cudze, lecz nasze...

Często chwalimy, to co oglądamy jedynie na zdjęciach. Doceniamy piękno krajobrazów znajdujących się daleko poza granicami naszego rodzimego kraju. Rzadko zastanawiamy się, czy przekroczenie własnego progu, ruszenie kawałek dalej od domowej wycieraczki, nie dostarczy nam wielu doznań estetycznych. Z odrobiną chęci i pasji znajdziemy wśród polskich krajobrazów właśnie takie, które zostaną nam długo w pamięci.

Podróż poza granicę swojego osiedla, miasta może okazać się nie tylko doświadczeniem pozawczym, ale również konieczną dla naszego zdrowia. We współczesnym świecie stres jest naszym pokarmem codziennym. W domu, w pracy czy na hałaśliwych ulicach miast jesteśmy narażeni na utratę zdrowia. Kontakt z naturą skutkuje wyciszeniem i realaksem z jakim dawno nie mieliśmy nic wspólnego.

Spróbuj się odnaleźć w polskich krajobrazach!

Przyroda

Spróbuj docenić piękno polskich krajobrazów. Urokliwe polskie krajobrazy dostarczą niezapomnianych wrażeń estetycznych, a przyroda zaskoczy różnorodnością.

Czytaj więcej!

Wycisz się z daleka od zgiełku wielkiego miasta na łonie natury. Przekonaj się o magicznych właściwościach polskich gór i nadmorskiego jodu. Obcowanie z naturą to najlepszy sposób na relaks.

Zdrowie

Obcując z naturą możesz nie tylko podziwiać piękno przyrody, ale także skosztować pysznych posiłków przygotowanych ze świeżych produktów, które będą miłym akcentem podczas pieszych wypraw.

Atelier Katarzyna Kuca

Niby masz pomysł na nią, niby nie... Sama nie wiesz. Gdybyś ją ujrzała, przymierzyła, doskonałe wiedziałabyś, że to właśnie ta właściwa. Szukałaś już jej w wielu salonach ślubnych, ale jeszcze nie dane było Wam się spotkać. Jeżeli pragniesz sukni wyjątkowej, nietuzinkowej, która wyróżni Cię na tle wszystkich, zajrzyj do Atelier Katarzyna Kuca oferującego suknie ślubne w woj. dolnośląskim. Możesz wybrać jeden z modeli dostępnych na stronie salonu, lecz jeśli Twoja suknia ma być naprawdę jedyna w swoim rodzaju, tutaj taką dostaniesz. Zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie. Pod Twoją figurę. Dobry projektant to taki, któremu wystarczy jedno spojrzenie na sylwetkę, oczy, włosy i już wie w czym przyszła Panna Młoda będzie wyglądała zjawiskowo.Diabeł tkwi w... dodatkachW Atelier Katarzyna Kuca znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz. Bardzo istotne są buty, które mają być nie tylko piękne, ale również wygodne. W końcu przed Tobą długa noc. Przecież niewygodne pantofelki nie mogą popsuć Ci tej najpiękniejszej chwili w życiu. Nie zapomnij o zmysłowej bieliźnie. Choć tą zobaczy już tylko Pan Młody...


2 wpisy

9 wpis

12 wpis

9 wpis

4 wpisy

7 wpis

11 wpis