Nie cudze, lecz nasze...

Często chwalimy, to co oglądamy jedynie na zdjęciach. Doceniamy piękno krajobrazów znajdujących się daleko poza granicami naszego rodzimego kraju. Rzadko zastanawiamy się, czy przekroczenie własnego progu, ruszenie kawałek dalej od domowej wycieraczki, nie dostarczy nam wielu doznań estetycznych. Z odrobiną chęci i pasji znajdziemy wśród polskich krajobrazów właśnie takie, które zostaną nam długo w pamięci.

Podróż poza granicę swojego osiedla, miasta może okazać się nie tylko doświadczeniem pozawczym, ale również konieczną dla naszego zdrowia. We współczesnym świecie stres jest naszym pokarmem codziennym. W domu, w pracy czy na hałaśliwych ulicach miast jesteśmy narażeni na utratę zdrowia. Kontakt z naturą skutkuje wyciszeniem i realaksem z jakim dawno nie mieliśmy nic wspólnego.

Spróbuj się odnaleźć w polskich krajobrazach!

Przyroda

Spróbuj docenić piękno polskich krajobrazów. Urokliwe polskie krajobrazy dostarczą niezapomnianych wrażeń estetycznych, a przyroda zaskoczy różnorodnością.

Czytaj więcej!

Wycisz się z daleka od zgiełku wielkiego miasta na łonie natury. Przekonaj się o magicznych właściwościach polskich gór i nadmorskiego jodu. Obcowanie z naturą to najlepszy sposób na relaks.

Zdrowie

Obcując z naturą możesz nie tylko podziwiać piękno przyrody, ale także skosztować pysznych posiłków przygotowanych ze świeżych produktów, które będą miłym akcentem podczas pieszych wypraw.

ANMAR | Higiena pacjenta

Na stronie http://wyposazenieszpitali.pl/produkty/higiena-pacjenta/ można zapoznać się z ofertą Firmy ArjoHuntleigh. Proponuje ona produkty, które wpiszą się w oczekiwania placówek specjalistycznych, takich jak szpitale czy domy starości, oraz klientów indywidualnych, którzy opiekują się osobami niesprawnymi ruchowo. Warto podkreślić, że szeroki i bogaty asortyment obejmuje przede wszystkim łóżka medyczne oraz materace przeciwodleżynowe. Można zaopatrzyć się w łóżko rehabilitacyjne czy nowoczesne systemy kąpielowe. Dostępne są podnośniki dla niepełnosprawnych oraz wózki do transportu.


2 wpisy

7 wpis

9 wpis

6 wpis

4 wpisy

6 wpis

11 wpis