Nie cudze, lecz nasze...

Często chwalimy, to co oglądamy jedynie na zdjęciach. Doceniamy piękno krajobrazów znajdujących się daleko poza granicami naszego rodzimego kraju. Rzadko zastanawiamy się, czy przekroczenie własnego progu, ruszenie kawałek dalej od domowej wycieraczki, nie dostarczy nam wielu doznań estetycznych. Z odrobiną chęci i pasji znajdziemy wśród polskich krajobrazów właśnie takie, które zostaną nam długo w pamięci.

Podróż poza granicę swojego osiedla, miasta może okazać się nie tylko doświadczeniem pozawczym, ale również konieczną dla naszego zdrowia. We współczesnym świecie stres jest naszym pokarmem codziennym. W domu, w pracy czy na hałaśliwych ulicach miast jesteśmy narażeni na utratę zdrowia. Kontakt z naturą skutkuje wyciszeniem i realaksem z jakim dawno nie mieliśmy nic wspólnego.

Spróbuj się odnaleźć w polskich krajobrazach!

Przyroda

Spróbuj docenić piękno polskich krajobrazów. Urokliwe polskie krajobrazy dostarczą niezapomnianych wrażeń estetycznych, a przyroda zaskoczy różnorodnością.

Czytaj więcej!

Wycisz się z daleka od zgiełku wielkiego miasta na łonie natury. Przekonaj się o magicznych właściwościach polskich gór i nadmorskiego jodu. Obcowanie z naturą to najlepszy sposób na relaks.

Zdrowie

Obcując z naturą możesz nie tylko podziwiać piękno przyrody, ale także skosztować pysznych posiłków przygotowanych ze świeżych produktów, które będą miłym akcentem podczas pieszych wypraw.

Centrumpomorskie.pl - Zajęcia terapeutyczne

W Pomorskim Centrum Terapii Rozwojowej prowadzone są zajęcia według metod: Tomatisa, eeg biofeedbacku oraz logorytmiki, które całościowo wpływają na rozwój różnych funkcji intelektualnych. Techniki te są zarówno metodami terapeutycznymi, jak i sposobami stymulacji jeszcze lepszego rozwinięcia funkcjonowania umysłu. Szczegółowy opis wspomnianych metod oraz plan zajęć jest zaprezentowany na stronie internetowej ośrodka: http://www.centrumpomorskie.pl/. Oferta przeznaczona jest dla dzieci młodszych, a także w wieku nastoletnim.

3 wpisy

15 wpis

18 wpis

12 wpis

3 wpisy

9 wpis

19 wpis