Nie cudze, lecz nasze...

Często chwalimy, to co oglądamy jedynie na zdjęciach. Doceniamy piękno krajobrazów znajdujących się daleko poza granicami naszego rodzimego kraju. Rzadko zastanawiamy się, czy przekroczenie własnego progu, ruszenie kawałek dalej od domowej wycieraczki, nie dostarczy nam wielu doznań estetycznych. Z odrobiną chęci i pasji znajdziemy wśród polskich krajobrazów właśnie takie, które zostaną nam długo w pamięci.

Podróż poza granicę swojego osiedla, miasta może okazać się nie tylko doświadczeniem pozawczym, ale również konieczną dla naszego zdrowia. We współczesnym świecie stres jest naszym pokarmem codziennym. W domu, w pracy czy na hałaśliwych ulicach miast jesteśmy narażeni na utratę zdrowia. Kontakt z naturą skutkuje wyciszeniem i realaksem z jakim dawno nie mieliśmy nic wspólnego.

Spróbuj się odnaleźć w polskich krajobrazach!

Przyroda

Spróbuj docenić piękno polskich krajobrazów. Urokliwe polskie krajobrazy dostarczą niezapomnianych wrażeń estetycznych, a przyroda zaskoczy różnorodnością.

Czytaj więcej!

Wycisz się z daleka od zgiełku wielkiego miasta na łonie natury. Przekonaj się o magicznych właściwościach polskich gór i nadmorskiego jodu. Obcowanie z naturą to najlepszy sposób na relaks.

Zdrowie

Obcując z naturą możesz nie tylko podziwiać piękno przyrody, ale także skosztować pysznych posiłków przygotowanych ze świeżych produktów, które będą miłym akcentem podczas pieszych wypraw.

Rejsy Majorka

Jeśli marzysz o tym, żeby na własne oczy przekonać się jak wygląda sezon żeglarski spędzony na malowniczych Balearach, skorzystaj z atrakcyjnej oferty firmy Pasat Charter, zajmującej się czarterowaniem jachtów oraz organizacją wspaniałych morskich wypraw. Przedsiębiorstwo oferuje rejsy wokół wyspy Majorka – popularnego na całym świecie miejsca, gdzie zabawa i rozrywka nie mają końca. Daj się ponieść przez morski wiatr i poczuj się jak kapitan na własnym statku. Pasat Charter gwarantuje Ci bezpieczne wakacje pod okiem doświadczonego skippera i mnóstwo morskich przygód.

2 wpisy

8 wpis

12 wpis

6 wpis

4 wpisy

6 wpis

11 wpis