Nie cudze, lecz nasze...

Często chwalimy, to co oglądamy jedynie na zdjęciach. Doceniamy piękno krajobrazów znajdujących się daleko poza granicami naszego rodzimego kraju. Rzadko zastanawiamy się, czy przekroczenie własnego progu, ruszenie kawałek dalej od domowej wycieraczki, nie dostarczy nam wielu doznań estetycznych. Z odrobiną chęci i pasji znajdziemy wśród polskich krajobrazów właśnie takie, które zostaną nam długo w pamięci.

Podróż poza granicę swojego osiedla, miasta może okazać się nie tylko doświadczeniem pozawczym, ale również konieczną dla naszego zdrowia. We współczesnym świecie stres jest naszym pokarmem codziennym. W domu, w pracy czy na hałaśliwych ulicach miast jesteśmy narażeni na utratę zdrowia. Kontakt z naturą skutkuje wyciszeniem i realaksem z jakim dawno nie mieliśmy nic wspólnego.

Spróbuj się odnaleźć w polskich krajobrazach!

Przyroda

Spróbuj docenić piękno polskich krajobrazów. Urokliwe polskie krajobrazy dostarczą niezapomnianych wrażeń estetycznych, a przyroda zaskoczy różnorodnością.

Czytaj więcej!

Wycisz się z daleka od zgiełku wielkiego miasta na łonie natury. Przekonaj się o magicznych właściwościach polskich gór i nadmorskiego jodu. Obcowanie z naturą to najlepszy sposób na relaks.

Zdrowie

Obcując z naturą możesz nie tylko podziwiać piękno przyrody, ale także skosztować pysznych posiłków przygotowanych ze świeżych produktów, które będą miłym akcentem podczas pieszych wypraw.

BabyFizjo – gwarancja skutecznej rehabilitacji dziecięcej

Jeśli twój maluch cierpi na rozszczep kręgosłupa lub mózgowe porażenie dziecięce, warto byś zapewnił mu odpowiednią opiekę rehabilitacyjną. Dobrze dobrane ćwiczenia ruchowe mogą znacznie zmniejszyć objawy wielu schorzeń. W prywatnym gabinecie BabyFizjo z Poznania zapoznasz się ze zróżnicowanymi programami terapeutycznymi. Rehabilitacja dziecięca opiera się w dużej mierze na metodzie NDT Bobath, polegającej na nadawaniu ruchom dziecka odpowiedniego kierunku. Poznane ćwiczenia możesz wykonywać ze swoją pociechą w trakcie codziennych czynności, takich jak przewijanie czy karmienie.

2 wpisy

7 wpis

9 wpis

6 wpis

4 wpisy

6 wpis

11 wpis