Nie cudze, lecz nasze...

Często chwalimy, to co oglądamy jedynie na zdjęciach. Doceniamy piękno krajobrazów znajdujących się daleko poza granicami naszego rodzimego kraju. Rzadko zastanawiamy się, czy przekroczenie własnego progu, ruszenie kawałek dalej od domowej wycieraczki, nie dostarczy nam wielu doznań estetycznych. Z odrobiną chęci i pasji znajdziemy wśród polskich krajobrazów właśnie takie, które zostaną nam długo w pamięci.

Podróż poza granicę swojego osiedla, miasta może okazać się nie tylko doświadczeniem pozawczym, ale również konieczną dla naszego zdrowia. We współczesnym świecie stres jest naszym pokarmem codziennym. W domu, w pracy czy na hałaśliwych ulicach miast jesteśmy narażeni na utratę zdrowia. Kontakt z naturą skutkuje wyciszeniem i realaksem z jakim dawno nie mieliśmy nic wspólnego.

Spróbuj się odnaleźć w polskich krajobrazach!

Przyroda

Spróbuj docenić piękno polskich krajobrazów. Urokliwe polskie krajobrazy dostarczą niezapomnianych wrażeń estetycznych, a przyroda zaskoczy różnorodnością.

Czytaj więcej!

Wycisz się z daleka od zgiełku wielkiego miasta na łonie natury. Przekonaj się o magicznych właściwościach polskich gór i nadmorskiego jodu. Obcowanie z naturą to najlepszy sposób na relaks.

Zdrowie

Obcując z naturą możesz nie tylko podziwiać piękno przyrody, ale także skosztować pysznych posiłków przygotowanych ze świeżych produktów, które będą miłym akcentem podczas pieszych wypraw.

Asgard - Wycieczki Islandia

Czy kiedykolwiek słyszałeś o powieści Juliusza Verne'a, „Podróż do wnętrza Ziemi”? Jeśli tak, to z pewnością znana jest Ci Islandia, a konkretnie niewielki lodowiec Snaefellsjokull, położony na zachodzie wyspy. Zlokalizowany jest on na szczycie wulkanu. Jeśli chcesz wybrać się w podróż po kraju opisanym w książce, już teraz skorzystaj z oferty firmy Asgard. Organizuje ona rozmaite wycieczki o różnych długościach, dopasowane zarówno do osób, które nastawione są na wypoczynek, jak i dedykowane aktywnym grupom, poszukującym ciągłych wrażeń.

2 wpisy

7 wpis

9 wpis

6 wpis

4 wpisy

6 wpis

11 wpis