Nie cudze, lecz nasze...

Często chwalimy, to co oglądamy jedynie na zdjęciach. Doceniamy piękno krajobrazów znajdujących się daleko poza granicami naszego rodzimego kraju. Rzadko zastanawiamy się, czy przekroczenie własnego progu, ruszenie kawałek dalej od domowej wycieraczki, nie dostarczy nam wielu doznań estetycznych. Z odrobiną chęci i pasji znajdziemy wśród polskich krajobrazów właśnie takie, które zostaną nam długo w pamięci.

Podróż poza granicę swojego osiedla, miasta może okazać się nie tylko doświadczeniem pozawczym, ale również konieczną dla naszego zdrowia. We współczesnym świecie stres jest naszym pokarmem codziennym. W domu, w pracy czy na hałaśliwych ulicach miast jesteśmy narażeni na utratę zdrowia. Kontakt z naturą skutkuje wyciszeniem i realaksem z jakim dawno nie mieliśmy nic wspólnego.

Spróbuj się odnaleźć w polskich krajobrazach!

Przyroda

Spróbuj docenić piękno polskich krajobrazów. Urokliwe polskie krajobrazy dostarczą niezapomnianych wrażeń estetycznych, a przyroda zaskoczy różnorodnością.

Czytaj więcej!

Wycisz się z daleka od zgiełku wielkiego miasta na łonie natury. Przekonaj się o magicznych właściwościach polskich gór i nadmorskiego jodu. Obcowanie z naturą to najlepszy sposób na relaks.

Zdrowie

Obcując z naturą możesz nie tylko podziwiać piękno przyrody, ale także skosztować pysznych posiłków przygotowanych ze świeżych produktów, które będą miłym akcentem podczas pieszych wypraw.

Domki nad jeziorem Kujawy

Gdy klasyczne formy wypoczynku nie są w twoim stylu, postaw na wiejskie klimaty i zaszyj się w głuszę, gdzie będziesz mógł odpocząć od miejskiego zgiełku. Ośrodek w Brzezinie to możliwość wynajęcia nowocześnie wyposażonego domku nad jeziorem i to w zasadzie o każdej porze roku. To także możliwość bezpośredniego obcowania z przyrodą, poznania piękna Kujaw, wędkowania w miejscowym jeziorze czy spacerowania po licznych leśnych szlakach. Szczegóły na stronie http://www.brzezina-agroturystyka.pl/oferta/. W witrynie znajdziesz także zdjęcia domków i okolicznych terenów.


2 wpisy

12 wpis

13 wpis

10 wpis

4 wpisy

9 wpis

17 wpis